Skip to main content
0

TO MY
JESTEŚMY
PRZYSZŁOŚCIĄ!

NASZA MISJA

"każdy piłkarz na świecie powinien mieć możliwość gry takimi samymi piłkami jak profesjonaliści."

– TEAM FLLY’S

NASZA HISTORIA

Od początku pasjonowały nas piłki do piłki nożnej. Przestudiowaliśmy wszystko co tylko możliwe, żeby zrobić piłkę idealną – nawet lepszą niż konkurencja i sprzedawać ją dla Was w super cenach.

Na rynku dotychczas istniały 2 opcje

Przepłacanie za meczowe piłki wielkich marek ze względu na ich ogromne wydatki na sponsoring, drogie opłaty licencyjne, czy bardzo drogie patenty, które dla nas zawodników są tak naprawdę ani trochę nie znaczące.
01
Tanie modele, którymi tak naprawdę żaden szanujący się zawodnik nie powinien trenować – są po prostu słabe, trening jest mniej efektywny i można sobie nawet zrobić krzywdę.
02

Naszym marzeniem było, aby rozwiązać ten problem raz na zawsze. I tak właśnie narodził się ten pomysł:

PROFESJONALNE PIŁKI, KTÓRE SĄ W UCZCIWEJ CENIE!

CZAS NA
FLLY'S

Tak zmieniamy zasady panujące na rynku

POLECANE PRZEZ SPECJALISTÓW

Siegfried Konietzko, Gerard Juszczak, Seweryn Kiełpin oraz wielu innych renomowanych trenerów i zawodników najwyższej klasy grają i trenują, używając naszych piłek!

"Korzystamy z firmy FLLY’S, moje wrażenia są naprawdę bardzo pozytywne. W naszej opinii są one wyjątkowo solidne – nawet po intensywnym użytkowaniu nie widać żadnych śladów zużycia, żadnych rys tak naprawdę nie ma. Bardzo fajna piłka i bez względu na grupę wiekową piłki są bardzo dobre. Nie są ciężkie, są super dla każdego. Jestem na tak dla FLLY’S!"

GERARD JUSZCZAK
Abha-logo
Pracował z reprezentacją Polski, teraz trener Abha Club w Arabii Saudyjskiej. Był też głównym trenerem reprezentacji Polski do lat 21, pracował również w Lechu Poznań, Jagiellonii Białystok, Koronie Kielce czy Zagłębiu Sosnowiec.

"Piłka się sprawuje świetnie, na naszych obozach ponad 100 dzieciaków regularnie trenuje piłkami Flly's. Naprawdę mają szansę podbić światowy rynek, co sam powiedziałem założycielowi marki, żeby wchodził z nią na rynki zagraniczne i zdobywał rynek. Na piłkę nie powiem złego słowa, jest po prostu idealna"

Siegfried Konietzko
Borussia-moenchengladbach-logo
Trener, Skaut Borussi Mönchengladbach oraz Skaut Bayern 04 Leverkusen

"Gramy dużo piłkami Fllys, muszę przyznać, że to jest najwyższa jakość piłek, miałem okazję grać piłkami Adidasa głównie w ekstraklasie polskiej i ta pilka FLLYS, niczym nie odstaje, a wręcz wydaje mi się, że nawet jest lepsza, także z całego serducha polecam FLLY’S!"

SEWERYN KIEŁPIN
Wisła-płock-logo
Wisła Płock, też infuencer

"Z wielką przyjemnością i spokojem mogę polecić piłkę FLLY'S dla każdego zawodnika. Ma wszystko co powinna posiadać piłka profesjonalna, młodzi powinni trenować właśnie takimi piłkami, aby maksymalnie poprawiać swoje umiejętności"

Kyriacos petrou
AEK-logo-2
Trener AEK Larnaca U-17, U-19. Mistrz Cypru w sezonie 2023/2024

i wiele, wiele więcej...

DOŁĄCZ DO FLLY'S NA POCZĄTKU NASZEJ DROGI

Z WIELKIMI MARZENIAMI ZBUDUJMY WIELKĄ SPOŁECZNOŚĆ!

Jesteśmy gotowi na start, na rywalizację z największymi markami świata!

Quick Links

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news and insight.

Close Menu